| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Rapoo USB-C Adapter USB-C To DisplayPort Grey | €31.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | USB tüüp-C |
| Pistmik 2 | DisplayPort |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Ribalaius | 21600 MB/s |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 16 g |
| Laius | 47 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Kõrgus | 12 mm |