Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.4301-BK
EAN: 8433281008120
Nanocable 10.16.4301-BK. Kaabli pikkus: 0,1 m, Pistmik 1: USB tüüp-C, Pistmik 2: VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 180 mm, Pakendi sügavus: 15 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 150 tk, Põhikasti (välimine) brutokaal: 11 kg, Põhikasti (välimine) maht: 33600 cm³. Kaabli värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,1 m |
| Pistmik 1 | USB tüüp-C |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 3072 pikslit |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Pakendi kaal | 71 g |
| Pakendi ruumala | 224 cm³ |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kaabli värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 150 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 11 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 33600 cm³ |