Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.3301-ALL
EAN: 8433281013032
Nanocable 10.16.3301-ALL. Kaabli pikkus: 0,2 m, Pistmik 1: DisplayPort, Pistmik 2: DVI-D + VGA (D-Sub) + HDMI. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 180 mm, Pakendi sügavus: 10 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.16.3301-ALL videokaabliadapter 0,2 m DisplayPort DVI-D + VGA (D-Sub) + HDMI Must | €24.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | DVI-D + VGA (D-Sub) + HDMI |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi kaal | 65 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |