Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.2008-BK
EAN: 8433281008014
Nanocable 10.16.2008-BK. Kaabli pikkus: 0,1 m, Toetatud videorežiimid: 1080p, Toote värv: Must. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 15 mm, Pakendi kõrgus: 160 mm. Põhikasti (välimine) brutokaal: 15 kg, Põhikasti (välimine) maht: 414 cm³, Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 200 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.16.2008-BK videokaabliadapter 0,1 m Must | €11.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,1 m |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 75 g |
| Pakendi ruumala | 207 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 414 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |