Tootja: Nanocable
Mudel: 10.16.0205
EAN: 8433281012844
Nanocable 10.16.0205. Kaabli pikkus: 0,2 m, Pistmik 1: HDMI + USB Type-A, Pistmik 2: DisplayPort. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 180 mm, Pakendi sügavus: 20 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | HDMI + USB Type-A |
| Pistmik 2 | DisplayPort |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toiteallikas | USB |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 4096 x 2160 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Pakendi kaal | 54 g |