Tootja: Nanocable
Mudel: 10.15.4402
EAN: 8433281008670
Nanocable 10.15.4402. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: DisplayPort, Pistmik 2: VGA (D-Sub). Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 180 mm, Pakendi sügavus: 20 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.15.4402 videokaabliadapter 2 m DisplayPort VGA (D-Sub) Must | €12.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| DisplayPort versioon | 1.2a |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Kaabli materjal | Vask |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Pakendi kaal | 144 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |