Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Printer |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 50 W |
| Väljundpinge | 32 V |
| Väljundvool | 1,56 A |
| Ühilduvus | HP OfficeJet 6000/6500/7000/7500 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |