Tootja: AISENS
Mudel: A125-0138
EAN: 8436574701371
AISENS A125-0138. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: Mini DisplayPort, Pistmik 2: HDMI. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 210 mm, Pakendi sügavus: 5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A125-0138 videokaabliadapter 0,15 m Mini DisplayPort HDMI Valge | €13.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | Mini DisplayPort |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toote värv | Valge |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 5 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 31 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |