Tootja: Tripp Lite
Mudel: P512-006
EAN: 0037332012364
Tripp Lite P512-006. Kaabli pikkus: 1,83 m, Pistmik 1: VGA (D-Sub), Pistmik 2: VGA (D-Sub). Pakendi laius: 175,3 mm, Pakendi sügavus: 12,7 mm, Pakendi kõrgus: 215,9 mm. Põhikasti (välimise) laius: 279,4 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 12,7 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 360,7 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Pistmik 1 | VGA (D-Sub) |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Must |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA) |
| Maksimaalne resolutsioon | 640 x 480 pikslit |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli materjal | Vask |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332012361 |
| Põhikasti (välimise) laius | 279,4 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 12,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360,7 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,32 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 175,3 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 215,9 mm |
| Pakendi kaal | 150 g |