Tootja: Tripp Lite
Mudel: P502-006-RA
EAN: 0037332147059
Tripp Lite P502-006-RA. Kaabli pikkus: 1,83 m, Pistmik 1: VGA (D-Sub), Pistmik 2: VGA (D-Sub). Pakendi laius: 177,8 mm, Pakendi sügavus: 12,7 mm, Pakendi kõrgus: 228,6 mm. Põhikasti (välimise) laius: 355,6 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 25,4 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 431,8 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Pistmik 1 | VGA (D-Sub) |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Magnetiliselt varjestatud | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332147056 |
| Põhikasti (välimise) laius | 355,6 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 431,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,91 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 230 g |