| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Ūdens filtra krūzes Brita Marella Cool + water bottle - OReol.eu | €27.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veefiltri tüüp | Kannuga veefilter |
| Toote värv | Valge |
| Veemahuti suurus | 3,5 l |
| Ümberpööratav pealmine kaas | |
| Filtreeritud vee maht | 2 l |
| MAXTRA filtreerimistehnoloogia | |
| Asendusfiltri kassett | |
| Kassetivahetuse näidik | |
| Sobib külmkapi uksele | |
| Nõudepesumasinakindel | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 265 mm |
| Sügavus | 155 mm |
| Kõrgus | 275 mm |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kassettide arv | 2 tk |
| Juhend | |
| Kogus pakis | 1 tk |