Tootja: Microsoft
Mudel: 5WH-00002
EAN: 0031111924886
Microsoft LifeCam Studio for Business. Maksimaalne video resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Maksimaalne kaadrisagedus: 30 fps, Toetatud videorežiimid: 1080p. Liides: USB 2.0, Toote värv: Must, Hõbe, Kinnituse tüüp: Klamber/statiiv. Laius: 45 mm, Sügavus: 60 mm, Kõrgus: 114 mm. Minimaalne RAM: 1024 MB. Minimaalne protsessori kiirus: Intel Dual Core 1.6 GHz, Minimaalne kõvakettaruum: 1536 MB, Sagedusvahemik: 100 Hz – 18 kHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft LifeCam Studio for Business webcam 1920 x 1080 pixels USB 2.0 Black,Silver | €88.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Täis-HD | |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Fotofunktsioon | |
| Maksimaalne pildiresolutsioon | 2560 x 2048 pikslit |
| Maksimaalne pildi jagatud resolutsioon | 5 MP |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Digitaalne suum | 3 x |
| Näojälgimine | |
| Tavaline fookusulatus | 0.1 - 10 m |
| Diagonaalne vaateväli | 75 ° |
| Disain | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Liides | USB 2.0 |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Kinnituse tüüp | Klamber/statiiv |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toide USB kaudu | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Muud funktsioonid | |
| Minimaalne protsessori kiirus | Intel Dual Core 1.6 GHz |
| Minimaalne kõvakettaruum | 1536 MB |
| Sagedusvahemik | 100 Hz – 18 kHz |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 65 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalne RAM | 1024 MB |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 114 mm |
| Kaal | 104 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85258900 |