Tootja: Mars Gaming
Mudel: MWPROW
EAN: 4711099470631
Mars Gaming MWPROW. Maksimaalne video resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Kaamera HD tüüp: Full HD, Maksimaalne kaadrisagedus: 30 fps. Liides: USB, Toote värv: Valge, Kinnituse tüüp: Alus. Laius: 69 mm, Sügavus: 69 mm, Kõrgus: 40 mm. Pakendi laius: 112 mm, Pakendi sügavus: 112 mm, Pakendi kõrgus: 75 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Mars Gaming MWPROW veebikaamera 1920 x 1080 pikslit USB Valge | €32.99 |
|
www.gangaelectronica.es |
Webcam Mars Gaming MWPRO/ 1920 x 1080 Full HD/ Blanca | €35.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Kaamera HD tüüp | Full HD |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Isehäälestuv | |
| Disain | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Liides | USB |
| Toote värv | Valge |
| Kinnituse tüüp | Alus |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Sisseehitatud välk | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 112 mm |
| Pakendi sügavus | 112 mm |
| Pakendi kõrgus | 75 mm |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69 mm |
| Sügavus | 69 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 97 g |