| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Epson Tube rallonge DM-D | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme ühilduvus | Tindiprinter |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | DM-D500BC DM-D500BB DM-D500BA DM-D210BC DM-D210BB DM-D210BA DM-D210 DM-D110BE DM-D110BC DM-D110BB DM-D110BA DM-D110 |
| Toote värv | Valge |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 48 mm |
| Pakendi kaal | 170 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1200 tk |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 45 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 200 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 200 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 1200 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 45 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |