Tootja: Overland-Tandberg
Mudel: OV-NEOST24MGL
EAN: 0695057123071
Overland-Tandberg OV-NEOsT24MGL. Toote tüüp: Salvestuse automaatlaadija ja raamatukogu, Meediumi tüüp: Lindikassett, Toote kuju: 2U. Maksimaalne toetatud salvestusmaht: 720 TB. Toitenõuded: 168W, Toite tüüp: AC 100-240V, 50/60Hz. Toote värv: Must. Kaal: 14,9 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
OverlandStorage NEOs T24 Magazin (Links) Unkomprimiert: | €425.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Salvestuse automaatlaadija ja raamatukogu |
| Meediumi tüüp | Lindikassett |
| Toote kuju | 2U |
| Standardliidesed | FC, Liides SCSI (SAS) |
| Toetatud andmekandjate tüübid | LTO-5, LTO-6, LTO-7 |
| Pesade arv (max) | 24 |
| Pesade arv (min) | 1 |
| Turvaalgoritmid | FIPS 140-2 |
| Võimsus | |
| Toitenõuded | 168W |
| Toite tüüp | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Salvesti | |
| Maksimaalne toetatud salvestusmaht | 720 TB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 14,9 kg |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Kassetihoidja | |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 447 x 739,9 x 87,4 mm |
| Tehnilised omadused | Minimum Capacity: LTO-8: 288TB LTO-7: 144TB LTO-6: 30-60TB LTO-5: 18-36TB Maximum Capacity: LTO-8: 720TB LTO-7: 360TB LTO-6: 75-150TB LTO-5: 36-72TB |