Tootja: Overland-Tandberg
Mudel: OV-NEO2UF73Y
EAN: 0695057127208
Overland-Tandberg OV-NEO2uF73Y. Toote tüüp: Salvestuse automaatlaadija ja raamatukogu, Meediumi tüüp: Lindikassett, Liides: FC. Loomulik maht: 144000 GB, Pakitud maht: 360000 GB, Maksimaalne toetatud salvestusmaht: 360 TB. Varunduskiiruse pakitud jõudlus: 5400 GB/h, Varunduskiiruse loomulik jõudlus: 2200 GB/h. Toitenõuded: 100-240 VAC, 50/60 Hz, Toiteallikas: 168 W. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Salvestuse automaatlaadija ja raamatukogu |
| Meediumi tüüp | Lindikassett |
| Liides | FC |
| Andmete salvestamise tüüp | LTO |
| Tihendussuhe | 2.5:1 |
| Toote kuju | 2U |
| Standardliidesed | FC |
| Toetatud andmekandjate tüübid | LTO-7 |
| Pesade arv (max) | 24 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Salvesti | |
| Loomulik maht | 144000 GB |
| Pakitud maht | 360000 GB |
| Maksimaalne toetatud salvestusmaht | 360 TB |
| Andmeedastus | |
| Varunduskiiruse pakitud jõudlus | 5400 GB/h |
| Varunduskiiruse loomulik jõudlus | 2200 GB/h |
| Võimsus | |
| Toitenõuded | 100-240 VAC, 50/60 Hz |
| Toiteallikas | 168 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 50 - 113 °F |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 15 kg |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 739,9 x 447 x 87,4 mm |