Tootja: Overland-Tandberg
Mudel: 8587-RDX
EAN: 0712880985871
Overland-Tandberg 8587-RDX. Toote tüüp: Salvestusseade, Meediumi tüüp: RDX kassett, Liides: SATA 1.0. Loomulik maht: 1000 GB. Andmeedastuskiirus: 150 Gbit/s. Võimsustarve (tüüpiline): 7,5 W. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
TandBerg RDX QuikStor 1/2 TB (8586-RDX) | €177.76 |
|
m79.lv |
Tasma TandBerg RDX QuikStor 1/2 TB (8586-RDX) 8586RDX (7050779085879) | €185.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Salvestusseade |
| Meediumi tüüp | RDX kassett |
| Liides | SATA 1.0 |
| Sisemine | |
| Andmete salvestamise tüüp | RDX |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 500000 h |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows 2000/XP/Vista Windows 2003 Server Windows Vista Linux Fedora Core 5 Linux (RHEL 4 update 3) |
| Sertifikaat | FCC 47CFR, part 15, class B, CISPR22, class B, EN55022, class B, EN61000-3-2, EN61000-3-3, CISPR24, EN55024, ICES-003, class B, VCCI, CE, C-Tick |
| Salvesti | |
| Loomulik maht | 1000 GB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 408 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7,5 W |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 101,6 x 159,4 x 41,4 mm |
| Andmeedastus | |
| Andmeedastuskiirus | 150 Gbit/s |