Tootja: Lenovo
Mudel: 7T27A01502
EAN: 0889488437863
Lenovo 7T27A01502. Toote tüüp: Salvestusseade, Meediumi tüüp: Lindikassett, Liides: Liides SCSI (SAS). Toote värv: Alumiinium, Must. Laius: 146 mm, Sügavus: 210 mm, Kõrgus: 39 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO LTO GENERATION 6 TAPE DRIVE 2.5 TB / 6.2 TB | €1262.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Salvestusseade |
| Meediumi tüüp | Lindikassett |
| Liides | Liides SCSI (SAS) |
| Sisemine | |
| Andmete salvestamise tüüp | LTO |
| Ühilduvad tooted | ST550 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows Server 2012 R2* Red Hat Enterprise Linux 6 Server x64 Edition Red Hat Enterprise Linux 7 SUSE Linux Enterprise Server 11 for AMD64/EM64T SUSE Linux Enterprise Server 11 with Xen for AMD64/EM64T* SUSE Linux Enterprise Server 12 SUSE Linux Enterprise Server 12 with Xen* |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus | 20 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 146 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Pakendi laius | 176 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 69 mm |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |