Tootja: Philips
Mudel: XW9385/01
EAN: 8710103982098
Philips XW9385/01. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Must, Tolmumaht: 0,33 l. Puhastamise tüüp: Kuiv & märg, Õhufiltreerimine: Tsüklon, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon. Varre pikkus: Silmuse hoidik. Toiteallikas: Patarei, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Aku pinge: 25,2 V. Laius: 345 mm, Sügavus: 480 mm, Kõrgus: 520 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Must |
| Tolmumaht | 0,33 l |
| Veepaakide arv | 2 |
| Puhta vee konteineri maht | 0,45 l |
| Musta vee konteineri maht | 0,4 l |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Harja kuju | Nelinurkne |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Mini turbohari |
| Piluotsik | Jah |
| Akulaadija kaasa arvatud | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 25,2 V |
| Tööaeg | 45 min |
| Motoriseeritud otsiku tööaeg (suurel kiirusel) | 25 min |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv & märg |
| Õhufiltreerimine | Tsüklon |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Õhufiltreerimise faaside arv | 3 |
| Turbo | Jah |
| Puhastatav pindala ühe laadimise kohta | 185 m² |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Sisseehitatud LED-valgustus | Jah |
| Märg pesemine | Jah |
| Maksimaalne õhuvool | 840 l/min |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 345 mm |
| Sügavus | 480 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 3 kg |
| Ergonoomika | |
| Varre pikkus | Silmuse hoidik |