Tootja: Philips
Mudel: XC7043/01
EAN: 8710103918950
Philips SpeedPro Max XC7043/01. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Punane, Tolmumaht: 0,6 l. Puhastamise tüüp: Kuiv, Õhufiltreerimine: Tsüklon, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon. Juhtme pikkus: 1 m, Võimsuse reguleerimine: Elektrooniline, LED-indikaatorid: Asendusaku. Toiteallikas: Patarei, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Aku pinge: 25,2 V. Kaal: 2,73 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Punane |
| Tolmumaht | 0,6 l |
| Eemaldatav käsitolmuimeja | Jah |
| Õhuvool | 1000 l/s |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 25,2 V |
| Tööaeg | 65 min |
| Motoriseeritud otsiku tööaeg (suurel kiirusel) | 21 min |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Aku tühi indikaator | Jah |
| Toimimine | |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Õhufiltreerimine | Tsüklon |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Puhastatavad pinnad | Vaip, Kõva põrand |
| Müratase | 84 dB |
| Sisseehitatud LED-valgustus | Jah |
| Maksimaalne õhuvool | 1000 l/min |
| Ergonoomika | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Pestav filter | Jah |
| Võimsuse reguleerimine | Elektrooniline |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| LED-indikaatorid | Asendusaku |
| Pakendi sisu | |
| Akulaadija kaasa arvatud | Jah |
| Harjade arv | 2 |
| Ümbertöödeldud paberist kasutusjuhend | Jah |
| Juhend | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,73 kg |