Tootja: Jabra
Mudel: 7710-509
EAN: 0706487018209
Jabra Speak 710. Seadme tüüp: Universaalne, Toote värv: Must, Maksimaalne kasutuskaugus: 30 m. Väljundvõimsus: 10 W, Sagedusvahemik: 150 - 20000 Hz. Mikrofoni sagedus: 150 - 7000 Hz. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, Liides: USB/Bluetooth, Bluetooth-profiilid: A2DP, AVRCP. Aku mahutavus: 500 mAh, Kõneaeg: 15 h, Aku laadimisaeg: 3 h
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Колонки Jabra Speak 710 retail (7710-509) - OReol.eu | €266.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme tüüp | Universaalne |
| Kasutamine autos | |
| Toote värv | Must |
| Valjuhääldi | |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 30 m |
| Signaal-müra suhe (SNR) | 70 dB |
| Kaabli pikkus | 0,9 m |
| LED-indikaatorid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sertifikaat | Microsoft (Skype for Business) Cisco (Cisco 7800 series, Cisco 8800 series, Cisco Jabber, Cisco VXME eLux - HP ThinPro - SUSE, DX series) Avaya (Avaya Communicator, Avaya One-X Agent, Avaya One-X Communicator) Mitel (Mitel 68XX series, BluStar, MiVoice) Unify (Unify OpenScape series) Alcatel-Lucent (ALU Open Touch 8xxx, ALU OpenTouch Conversation, ALU PIMphony, IP Desktop Softphone) Citrix (HDX RealTime Optimization Pack) |
| Pesad & liidesed | |
| Liides | USB/Bluetooth |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Võimsus | |
| Aku mahutavus | 500 mAh |
| Kõneaeg | 15 h |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 131 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 296 g |
| Kõlarid | |
| Väljundvõimsus | 10 W |
| Sagedusvahemik | 150 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Mikrofoni sagedus | 150 - 7000 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 58 mm |
| Pakendi sügavus | 158 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |