| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Brother VT-1000 valjuhääldi telefonile Universaalne USB 2.0 Must | €136.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Seadme tüüp | Universaalne |
| Kasutamine autos | |
| Toote värv | Must |
| Kajaeemaldus | |
| Pesad & liidesed | |
| Liides | USB 2.0 |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Bluetooth | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 124 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 68 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85182900 |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |