Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Toote värv | Alumiinium, Hall |
| Magnetiliselt varjestatud | Jah |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Mantli materjal | Nailon, Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Isehäälestuv | Jah |
| Ühilduvus | iPhone XS XS Max XR X 8 7 6 6s plus |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Sisendi vool (maks) | 2,4 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 3,5 mm |
| Tehnilised andmed | |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/30 |