Tootja: Tripp Lite
Mudel: M100AB-03M-WH
EAN: 0037332261052
Tripp Lite M100AB-03M-WH. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: Lightning, Pistmik 2: USB A. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 63,5 mm, Pakendi sügavus: 154,9 mm. Põhikasti (välimise) laius: 175,3 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 365,8 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 76,2 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton Safe-It Usb-A To Lightning Sync/Charge Antibacterial | €61.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Toote värv | Valge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, REACH, CA65, MFi |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 63,5 mm |
| Pakendi sügavus | 154,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 35,6 mm |
| Pakendi kaal | 160 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 175,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 365,8 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 76,2 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,63 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332261059 |