Tootja: Tripp Lite
Mudel: M100-006-BK
EAN: 0037332182166
Tripp Lite M100-006-BK. Kaabli pikkus: 1,8 m, Pistmik 1: Lightning, Pistmik 2: USB A. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 25,4 mm, Pakendi sügavus: 66 mm. Põhikasti (välimise) laius: 129,5 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 254 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 78,7 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Tripp Lite M100-006-BK valguskaabel 1,8 m Must | €36.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 25,4 mm |
| Pakendi sügavus | 66 mm |
| Pakendi kõrgus | 134,6 mm |
| Pakendi kaal | 50 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Põhikasti (välimise) laius | 129,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 254 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 78,7 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 640 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332182163 |