Tootja: StarTech.com
Mudel: USBLT2MWR
EAN: 0065030852197
StarTech.com USBLT2MWR. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: Lightning, Pistmik 2: USB A. Kaal: 62 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 153 mm, Pakendi sügavus: 202 mm. Põhikasti (välimise) laius: 341 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 362 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 332 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com USBLT2MWR Lightning-kaapeli 2 m Valkoinen | €22.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Nurga all |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Toote värv | Valge |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 153 mm |
| Pakendi sügavus | 202 mm |
| Pakendi kõrgus | 22 mm |
| Pakendi kaal | 106 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 62 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Põhikasti (välimise) laius | 341 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 362 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 332 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |