| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.10.0400 valguskaabel 0,5 m Valge | €7.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 16 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |