| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Duracell USB-C - Lightning 1 m (USB9012A) | €11.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 67 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | Apple iPhone 5, 5C, 5S, iPad 4, iPad Mini, iPod Nano 7G, iPad Touch 5G |
| Kõrgus | 5 mm |
| Laius | 5 mm |
| Sügavus | 1000 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 209 mm |
| Pakendi kõrgus | 29 mm |