Tootja: Cellularline
Mudel: TETRACABC2LMFI15CK
EAN: 8018080353215
Cellularline TETRACABC2LMFI15C. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: Lightning, Pistmik 2: USB C. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 101 mm, Pakendi sügavus: 16,1 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | MFI |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 101 mm |
| Pakendi sügavus | 16,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 196 mm |
| Pakendi kaal | 80 g |