Tootja: Cellularline
Mudel: USBDATAHOMEC2LMFIK
EAN: 8018080423697
Cellularline Long Cable. Kaabli pikkus: 2,5 m, Pistmik 1: Lightning, Pistmik 2: USB C. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 102 mm, Pakendi sügavus: 26 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Cellularline Long Cable 2,5 m Musta | €22.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2,5 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | MFI |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 102 mm |
| Pakendi sügavus | 26 mm |
| Pakendi kõrgus | 197 mm |
| Pakendi kaal | 133 g |