Tootja: QNAP
Mudel: TS-H1277XU-RP-3700X-32G/144TB-EXOS
EAN: 5050914166472
QNAP TS-h1277XU-RP-3700X-32G 144TB 12x12TB Seagate Exos 12 Bay NAS Rackmount. Installeeritud mälu maht kokku: 144 TB, Installeeritud ketaste tüüp: HDD, Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD. Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 7, Protsessori tootja: AMD, Protsessori mudel: 3700X. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Maksimaalne toetatud RAM: 128 GB. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 1000,10000 Mbit/s, Ethernet LAN toetatud andmeedastuskiirus (maks): 10000 Mbit/s. Fiiberoptiline pistmik: SFP+
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 3700X |
| Protsessori sagedus | 3,4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| Mälu | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 128 GB |
| Mälu kujutegur | UDIMM |
| Mälupesad | 4 |
| Välkmälu | 5000 MB |
| Toimimine | |
| Tüüp | NAS |
| Seadme klass | Väike ja keskmise suurusega ettevõte |
| Varundamise funktsioon | Jah |
| Varundamise omadused | Pilv, iSCSI LUN |
| Sumisti | Jah |
| Mitmekeelne tugi | Jah |
| Müratase | 37,2 dB |
| Integreeritud FTP server | Jah |
| Jagatud kaust | CIFS/SMB |
| Lähtestusnupp | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Süsteemilogi | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Brauseritugi | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Kuumavaru | Jah |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toote värv | Must, Hall |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 7 cm |
| LED-indikaatorid | HDD, LAN, Staatus |
| Salvesti | |
| Installeeritud ketas | Jah |
| Installeeritud mälu maht kokku | 144 TB |
| Installeeritud ketaste arv | 12 |
| Toetatud ketaste arv | 12 |
| Installeeritud ketaste tüüp | HDD |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| RAID-tugi | Jah |
| RAID-tasemed | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Online RAID migration | Jah |
| Online RAID expansion | Jah |
| RAID rebuild | Jah |
| Käigultvahetuse kettalahtrid | Jah |
| Toetatud failisüsteemid | FAT32, HFS+, NTFS, ext3, ext4 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000,10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN toetatud andmeedastuskiirus (maks) | 10000 Mbit/s |
| DHCP-server | Jah |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| iSCSI tugi | Jah |
| Wake-on-LAN valmidus | Jah |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Kiudjuhtme portide arv | 2 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP+ |
| PCI Expressi x8 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 2 |
| Võimsus | |
| Toiteploki asukoht | Sisseehitatud |
| Toiteploki (PSU) maht | 300 W |
| Toiteallikate arv | 2 |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 106,66 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Ventilaatori pinge | 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, LAN (RJ-45) |
| Kruvide arv | 84 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 562 mm |
| Kõrgus | 88,3 mm |
| Kaal | 13,7 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84714100 |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |