Tootja: QNAP
Mudel: TS-853BU-4G
EAN: 4058154231593
QNAP TS-853BU. Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Kõvaketta ühenduse tüüp: Jada ATA II, Jada ATA III. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori tootja: Intel, Protsessori mudel: J3455. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3L, Maksimaalne toetatud RAM: 8 GB. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 250 MHz, Integreeritud graafikakaardi sagedus: 750 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 750 MHz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | J3455 |
| Protsessori sagedus | 1,5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 4 |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x2+2x1, 4x1 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 10 W |
| Tjunction | 105 °C |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori poolt toetatud ECC | |
| Protsessori pakendi suurus | 24 x 31 mm |
| Protsessori koodnimetus | Apollo Lake |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Protsessori kood | SR2Z9 |
| Astmed | B1 |
| Protsessori pesa | BGA 1296 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 500 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 8 GB |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Mälu | |
| Sisemälu tüüp | DDR3L |
| Sisemälu | 4 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesad | SODIMM x 2 |
| Välkmälu | 4 MB |
| Toimimine | |
| Tüüp | NAS |
| Seadme klass | Väike ja keskmise suurusega ettevõte |
| Varundamise funktsioon | |
| Sumisti | |
| Müratase | 28,2 dB |
| Sisse/välja lüliti | |
| Lähtestusnupp | |
| Disain | |
| Keretüüp | Püstik (2U) |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toote värv | Must |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 7 cm |
| LED-indikaatorid | HDD, LAN, Staatus, Süsteem, USB |
| Salvesti | |
| Installeeritud ketas | |
| Toetatud ketaste arv | 8 |
| Installeeritud ketaste tüüp | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA II, Jada ATA III |
| Käigultvahetuse kettalahtrid | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Võimsus | |
| Toiteploki (PSU) maht | 250 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 52,1 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 534 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 11 kg |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | QNAP Turbo System |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| Inteli HD audio tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Boot tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Small Business Advantage (SBA) versioon | 0,00 |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel®i Smart Connect tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i turvaline alglaadimine | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Täitursõlmede arv | 12 |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 6 |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Universaalne asünkroontransiiver (UART) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i Smart Connect ühenduse tehnoloogia | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Protsessori poolt toetatud mälu kanalid | Duaalne |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L, LPDDR3-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 250 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 750 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi sagedus | 750 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 8 GB |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Muud funktsioonid | |
| Protsessori ARK ID | 95594 |