Tootja: QNAP
Mudel: TS-1677X-1700-16G
EAN: 0885022015139
QNAP TS-1677X. Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Kõvaketta ühenduse tüüp: Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5,3.5". Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 7, Protsessori tootja: AMD, Protsessori sagedus: 3 GHz. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Maksimaalne toetatud RAM: 64 GB. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s, Ethernet LAN toetatud andmeedastuskiirus (maks): 10000 Mbit/s, Etherneti vaskkaablite tehnoloogia: 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Keretüüp: Tower, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 1700 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,7 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| Mälu | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesad | 4 x Long-DIMM |
| Toimimine | |
| Tüüp | NAS |
| Seadme klass | Väike ja keskmise suurusega ettevõte |
| Varundamise funktsioon | |
| Varundamise omadused | Pilv, USB-draiv, iSCSI LUN |
| Sumisti | |
| Sisseehitatud optiline draiv | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Haldusprotokollid | SNMP v2/3 |
| Veebipõhine haldus | |
| Süsteemilogi | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Integreeritud UPnP™ AV meediaserver | |
| Integreeritud iTunesi server | |
| Varundusnupp | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Brauseritugi | Apple Safari 7+, Google Chrome+, Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox |
| Integreeritud FTP server | |
| USB kopeerimise funktsioon | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Disain | |
| Keretüüp | Tower |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Toote värv | Must |
| Ventilaatorite arv | 5 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt 2 | 9 cm |
| Ventilaatori läbimõõt | 9,2 cm |
| LED-indikaatorid | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Salvesti | |
| Installeeritud ketas | |
| Toetatud ketaste arv | 16 |
| Installeeritud ketaste tüüp | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| RAID-tugi | |
| RAID-tasemed | 0, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Online RAID migration | |
| Online RAID expansion | |
| Käigultvahetuse kettalahtrid | |
| Toetatud failisüsteemid | FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Ketta roaming | |
| Vigase ploki skaneerimine | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN toetatud andmeedastuskiirus (maks) | 10000 Mbit/s |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| iSCSI tugi | |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 7 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| PCI Expressi x8 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| 3,5 mm pesa | |
| PCI Expressi x4 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Võimsus | |
| Toiteploki asukoht | Sisseehitatud |
| Toiteploki (PSU) maht | 550 W |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Ventilaatori pinge | 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, LAN (RJ-45) |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 369,9 mm |
| Sügavus | 319,8 mm |
| Kõrgus | 303,8 mm |
| Kaal | 13,4 kg |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | QNAP Turbo System |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 4,3,4 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |