Tootja: Zyxel
Mudel: GS2210-48HP-EU0101F
EAN: 4718937576968
Zyxel GS2210-48HP. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 48, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 100 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
ZYXEL GS2210-48HP 48P GB L2 M POE SWITCH | €993.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 48 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 4 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 48 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 375 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 100 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 74 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1, v2c, v3 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Pordipeegeldus | |
| Kiiruse piiramine | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| VLAN-i tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 461 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| IGMP-jälgimine | |
| SSH/SSL tugi | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, SSH |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Pakendi laius | 586 mm |
| Pakendi sügavus | 452 mm |
| Pakendi kõrgus | 97 mm |
| Pakendi kaal | 6,25 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 1572 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 5,13 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Toimimine | |
| Ülendatav püsivara | |
| Müratase | 43,6 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 337690 h |