Tootja: Zyxel
Mudel: GS-108S-EU0101F
EAN: 0182682412989
Zyxel GS-108S. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch Zyxel GS-108B v3 8x1000Gb (GS-108BV3-EU0101F) | €25.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | LAN, Link, Võimsus |
| Ohutus | RoHS |
| Sertifikaat | CE, FCC class B, C-Tick, BSMI |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| ExpressCard-pesa | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 10, 100, 1000 |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 16 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Paketi puhvermälu | 0,128 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Täisdupleks | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | AC/DC |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 100 - 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,5 W |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Mõõdud (l x s x k) | 152 x 80 x 32 mm |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Toite LED-indikaator | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Materjal | Plast |
| Ühenduvuse LED-indikaator | 8 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 152 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 150 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus | 10 - 90 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 157 x 86 x 96 mm |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 86 mm |
| Pakendi kõrgus | 96 mm |
| Pakendi kaal | 250 g |