Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SX3206HPP
EAN: 0840030702570
TP-Link TL-SX3206HPP võrgulülitil on võimas jõudlus ja mitmekülgsed funktsioonid, mis muudavad selle suurepäraseks valikuks võrguühenduse loomiseks. See L2+ juhitav võrgulüliti toetab 10G Etherneti (100/1000/10000) ühendust ning omab Power over Ethernet (PoE) tuge, võimaldades seadmete lihtsat toitmist võrgukaabli kaudu.
Võrgulüliti sertifikaadid CE, FCC ja RoHS tagavad selle vastavuse rahvusvahelistele ohutus- ja keskkonnanõuetele. Lisaks sellele on võrgulülitil LED-indikaatorid, mis võimaldavad teil hõlpsasti jälgida võrguühenduse ja seadmete olekut.
TP-Link TL-SX3206HPP on varustatud kahe ventilaatoriga, mis tagavad tõhusa jahutuse. See võimaldab seadmel töötada pika aja jooksul suure jõudlusega, ilma et see üle kuumeneks.
Võrgulülitil on lai valik haldusprotokolle, sealhulgas SNMP v1/v2c/v3, mis tagab hõlpsa ja mugava võrgu haldamise. Lisaks sellele on sellel 32000 MAC-aadressi tabel ja 120 Gbit/s lülitusvõime, mis tagab sujuva ja kiire andmeedastuse.
TP-Link TL-SX3206HPP toetab ka hiigelkaadreid (9216), mis tagab suure jõudlusega võrguühenduse ning võimaldab edastamise kiirust kuni 89,28 Mpps. Lisaks on sellel 48 staatilist marsruuti ja staatiline ruutimine, mis tagab usaldusväärse ja stabiilse võrguliikluse.
Võrgulüliti on konstrueeritud vastupidavaks ja töökindlaks. Selle töötemperatuur on vahemikus 0 - 50 °C ja hoiustamistemperatuur -40 - 70 °C. Lisaks talub see suhtelist õhuniiskust kasutamisel 10 - 90% ja hoiustamisel 5 - 95%.
TP-Link TL-SX3206HPP toiteallikas on vahelduvvool ning sellel on AC-sisendpinge vahemikus 100 - 240V ning sagedus 50 - 60 Hz. Seadme maksimaalne elektritarbimine on 244,9 W ning kaasas on ka toiteplokk.
Võrgulüliti mõõtmed on optimaalsed, kus kõrgus on 44 mm, laius 294 mm ja sügavus 180 mm. See kompaktne suurus võimaldab teil seda mugavalt paigaldada ning säästab ruumi teistes seadmetes.
TP-Link TL-SX3206HPP toetab mitmeid võrgustandardeid, sealhulgas IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad ja IEEE 802.3x, mis tagavad suurepärase andmeedastuse ning võimaldavad voo reguleerimist, pordipeegeldust, linkide koondamist ja VLAN-i tuge.
Võrgulüliti on varustatud ka mitmete turvafunktsioonidega, nagu pääsuloend (ACL), SSH/SSL tugi ja BPDU filtreerimine/kaitse, mis tagavad võrgu turvalisuse ja kaitsevad seda potentsiaalsete ohtude eest.
TP-Link TL-SX3206HPP on ideaalne valik nii koduseks kui ka äriliseks kasutamiseks, pakkudes võimsat ja usaldusväärset võrguühendust. Sellel on mitmekülgsed funktsioonid, mis võimaldavad teil paindlikult haldada võrke ning tagada sujuva ja turvalise võrguliikluse.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2+ |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| MIB-tugi | Yes |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 4 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45/Micro-USB |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 60 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 200 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 32000 sisestust |
| Lülitusvõime | 120 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 89,28 Mpps |
| Staatiline ruutimine | Jah |
| Staatiliste marsruutide arv | 48 |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9216 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| IP-marsruutimine | Jah |
| Marsruutimiskirjed | 512 |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Private VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping, Voice VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 244,9 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | MLD v1/v2 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Autentimine | Guest VLAN |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Turvaalgoritmid | HTTPS, SSL/TLS |
| BPDU filtreerimine/kaitse | Jah |
| Tsükli kaitse | Jah |
| Autentimise tüüp | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 2,62 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 835,67 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Toimimine | |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ / Windows 7/8/10/11, MAC® OS, NetWare®, UNIX® /Linux. |