Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SG3452
EAN: 0845973010164
TP-Link JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots on kõrgjõudlusega võrgulülitus, mis vastab tänapäevase ärikasutuse nõuetele. Selle L2/L3 lülituskiht pakub tohutuid võrgundusvõimalusi, et lahendada isegi kõige keerukamad ülesanded.
48 Gigabit Ethernet (10/100/1000) RJ-45 porti ja 4 SFP moodulipesa annavad lisavõimaluse kiudühendusega seadmete jaoks. 16000 kirje suurune MAC-aadressitabel ja 104 Gbit/s lülitusvõime tagavad sujuva andmeside ja minimaalse paketikao.
TP-Link JetStream lülitus on musta värvi, 1U formaadis ja püstikmontaažiga, muutes selle kompaktseks ja hõlpsasti paigaldatavaks igasse töökeskkonda. Tugevuse ja vastupidavuse tagamiseks on see väljamõeldud töötama temperatuurivahemikus 0-40°C ja suhtelises niiskusvahemikus 10-90%.
Turvalisuse tagamiseks on kasutusel erinevad meetmed, näiteks MAC-aadressi filtrid ja autentimine, ACL, SSH/SSL tugi, IGMP näpistamine ja lihtne põrutuskaitse. Samuti on olemas virtuaalse LANi elemendid, VoIP-tugi ja palju muud.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| MIB-tugi | Yes |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 48 |
| SFP mooduli pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45/Micro-USB |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 104 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 77,4 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Staatiline ruutimine | Jah |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | Ei |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Reeglipõhine marsruutimine | Jah |
| IP-marsruutimine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| IPv6 marsruudid | 48 |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| IPv4 marsruudid | 48 |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN, Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 34,86 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| BPDU filtreerimine/kaitse | Jah |
| Tsükli kaitse | Jah |
| Autentimise tüüp | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| IP-MAC pordi sidumine | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Pakendi laius | 528 mm |
| Pakendi sügavus | 336 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 4,26 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Soojuse hajumine | 118,94 BTU/h |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 32 MB |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |