Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SG3428MP
EAN: 0845973010157
TP-Link JetStream 28-Port Gigabit L2 Managed Switch with 24-Port PoE+ on võimsa toite- ja andmesidevõrgu loomiseks loodud võrgulülitus. Sellel on 24 Gigabit Etherneti pordi ja edasijõudnud L2/L3 halduse funktsioonid, mis tagavad võrku suure paindlikkuse ja laiendatavuse.
TP-Link JetStreami võrgulülitus sisaldab Power over Ethernet (PoE) funktsioone, millega on võimalik ühtse Etherneti kaabliga andmeid ja toidet üle kanda. See võimaldab ühendada PoE aktiveeritud seadmeid, nagu näiteks IP-kaameraid, VoIP-telefone ja traadita juurdepääsupunkte. Selle võrgulülituse maksimaalne PoE võimsus on 384 W ning maksimaalne väljundvõimsus on 30 W pordi kohta, tagades seadmete töökindluse ja efektiivsuse.
Lisaks sisaldab see võrgulülitus edasijõudnud turvaelemente nagu SSH/SSL tugi, MAC-aadressi filtreerimine, staatiline pordi turvalisus ja juurdepääsu kontrollnimekirjad (ACL), mis tagavad võrgu kaitsmise volitamata juurdepääsu ja rünnete eest. Lisaks toetab see mitmeid haldusprotokolle, nagu SNMPv1/v2c/v3 ja LLDP/LLDP-MED, mis võimaldavad võrgu hõlpsat jälgimist ja haldamist.
TP-Link JetStreami võrgulülitus pakub parimat jõudlust ja usaldusväärsust, toetades jumbokaadreid, ladusta-ja-edasta lülitust, VLAN-e ja Link Aggregation Control Protocol (LACP). Lisaks selle võrgulülituse lülitusvõimele 56 Gbit/s, edastuskiirusele 41,66 Mpps ja suure 16 000-sisestusega MAC-aadressi tabeliga.
Kompaktse 1U vormiga TP-Link JetStream 28-pordiline võrgulülitus on lihtne paigaldada standardsetesse 19-tollistesse serveririiulitesse. See sisaldab LED-indikaatoreid, mis võimaldavad jälgida üksikute portide ja võrgu tervise olekut.
Kas soovite oma võrku laiendada või luua uut võrku, siis TP-Link JetStream 28-Port Gigabit L2 Managed Switch with 24-Port PoE+ on usaldusväärne ja võimas lahendus, mis vastab kõigile teie võrguvajadustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-LINK TL-SG3428MP | €561.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 24 |
| SFP mooduli pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 384 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 56 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 41,66 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Paketi puhvermälu | 12 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1/v2c/v3, LLDP/LLDP-MED |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | Jah |
| IP-marsruutimine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| Aktiivse ühenduse tuvastus | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | MAC address-based VLAN, Port-based VLAN, Private VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 463,8 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Staatilise pordi turvalisus | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Turvaalgoritmid | SSH, SSL/TLS |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| Tsükli kaitse | Jah |
| BPDU filtreerimine/kaitse | Jah |
| IP-MAC pordi sidumine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |