Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SG1008 V9
EAN: 0731215286490
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop/Rackmount Network Switch on seade, mida saate kasutada oma koduse või ettevõtte võrgu efektiivsemaks muutmiseks. Sellel on kaheksa RJ-45 Etherneti pesa, mis võimaldavad ühendada mitu seadet. See on ettenähtud kasutamiseks nii laua- kui ka riiulimontaažiga. Seade on kompaktne (1U) ning selle maksimaalne andmeedastuskiirus on 1 Gbit/s. Gigabit Etherneti toega on see ühilduv 10BASE-T, 100BASE-TX ja 1000BASE-T Etherneti vaskkaablite tehnoloogiatega. Sellel on täisduplex toetus, mis võimaldab sujuvalt edastada suuri andmekoguseid. Selle lüliti sisendpinge on 100–240V, sagedus 50–60Hz ja kaasas on toiteplokk. Seade sisaldab ka LED-indikaatorit, mis võimaldab teil jälgida ühenduse olekut. TP-Link 8-Port Gigabit Desktop/Rackmount Network Switch on loodud tõhusa ja usaldusväärse võrgu loomiseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 10/100/1000 Mbps |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 1 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 16000 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Automaatne ühildumine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,3 W |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 294 x 180 x 44 mm |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ribalaius | 16 Gbit/s |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võrgu omadused | Gigabit Ethernet |
| Mõõtmed (l x s x k) | 248,9 x 157,5 x 43,2 mm |
| Ühenduvuse LED-indikaator | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Soojuse hajumine | 14,67 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Protokollid | |
| Toetatud võrguprotokollid | CSMA/CD, TCP/IP |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |