Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SF1008LP
EAN: 6935364052768
TP-Link TL-SF1008LP võrgulüliti on usaldusväärne ja taskukohane lahendus koduse või väikese kontori jaoks. See on ideaalne seade kõigi seadmete ühendamiseks, mis vajavad kiiret internetiühendust. Võrgulülitil on kaheksa Fast Ethernet (10/100) porti, mis tagab tõhusa ja sujuva andmeedastuse.
TP-Link TL-SF1008LP ainulaadne omadus on Power over Ethernet (PoE) võimekus, mis võimaldab energia ja andmete üheaegset edastamist neljale PoE-võimeline seadmele. See muudab IP-kaamerate, VoIP-telefonide, traadita juurdepääsupunktide ja muude seadmete paigaldamise lihtsaks ja mugavaks, ilma lisanduvate toitejuhtmeteta. Võrgulülitil on kokku 41 vatti PoE-eelarve.
TP-Link TL-SF1008LP on väga lihtne paigaldada ja kasutada. Temas on LED-indikaatorid, mis kuvavad seadme oleku. Võrgulüliti on disainitud vastupidavaks, omab FCC, CE ja RoHS sertifikaate, tagades, et ta vastab kõikidele keskkonna- ja ohutusnõuetele. Tema must värvilahendus sulandub suurepäraselt kodu- või kontoriinterjööriga.
Võrgulüliti on ventilaatorita, muutes ta vaikseks, lisaks toetab ta automaatset läbirääkimist ja auto-MDI/MDI-X, võimaldades lihtsat plug-and-play ühenduvust. TP-Link TL-SF1008LP võrgulüliti mõõtmed (27 mm x 171 mm x 98 mm) on samuti sobivad kitsastesse ruumidesse paigutamiseks.
Võrgulüliti toetab marsruutimisprotokolle, nagu OSPF ja GARP VLAN registreeringu protokoll (GVRP), tagades lihtsa kasutamise ka keerukamate võrkupiltide korral. Samuti toetab see IPv6- ja IPv4-funktsioone, sealhulgas IPv6-portaali, tagades täiustatud võrgufunktsionaalsuse.
TP-Link TL-SF1008LP toetatud laiaulatuslikud töötingimused tagavad töökindluse ka erinevates keskkondades. Võrgulüliti soojusehajumine on 160,61 BTU/h, tagades ohutu ja efektiivse töö.
TP-Link TL-SF1008LP võrgulülitiga on kaasas AC-kaabel ja kasutusjuhend lihtsaks paigaldamiseks. Võrgulülitit pole vaja konfigureerida, mistõttu on see ideaalne lahendus kasutajatele, kes otsivad oma võrguvajadustele lihtsat ja tõhusat lahendust.
Kokkuvõttes - kui vajate usaldusväärset ja taskukohast võrgulahendust oma kodule või väikesele kontorile, siis TP-Link TL-SF1008LP võrgulüliti on suurepärane valik. Ta pakub kiiret andmeedastust, PoE-võimekust, lihtsustatud paigaldust ja elegantset disaini, kõike seda taskukohase hinnaga.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Virnastatav | Ei |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 8 |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 41 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1,6 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 1,1904 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 2000 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10GBASE-T, 100BASE-TX |
| Täisdupleks | Jah |
| Pooldupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC/PoE |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Alalisvoolu sisendpinge | 53.5 V |
| Sisendvool | 0.81 A |
| Elektritarbimine (max) | 47,1 W |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCPv6 relay |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kasutusjuhend | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Pakendi laius | 223 mm |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi kõrgus | 68 mm |
| Pakendi kaal | 750 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Soojuse hajumine | 160,61 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 171 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Ribalaius | 1,6 Gbit/s |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Protokollid | |
| Marsruutimisprotokollid | OSPF |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv6 portal |
| Toimimine | |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |