Tootja: TP-Link
Mudel: TL-SF1005D
EAN: 0696726100508
TP-Link TL-SF1005D on jaotur võrguseadmetele, mis võimaldab kõrge kiirusega andmeedastust. Profiililt töötab lüliti täisduplexis režiimis, mis võimaldab seadmetel suhelda mõlemas suunas samal ajal. Seadmel on 5 RJ-45 Etherneti pesa, mille maht kiireks Ethernetiks on 10/100, mis võimaldab täielikku andmeedastust seadmete vahel. TP-Link TL-SF1005D toetab ka IEEE 802.11i võrgundusstandardeid ning voo reguleerimist, et tagada usaldusväärset ja turvalist andmeedastust. Lisaks võimaldab see lüliti HTTPS turvalisuse algoritme, HWTACACS autentimist ja Auto VLAN valimist. TP-Link TL-SF1005D omab SP järjekorra planeerimise algoritme ja DHCP-serveri võimekust. See tahke, vaskkorpusega seade talub temperatuurivahemikku -40 kuni 70 kraadi. Lüliti mõõtmed on 22 mm kõrgus, 103,5 mm laius ja 70 mm sügavus, mis sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega võrgulahenduste jaoks. TP-Link TL-SF1005D-l on ka 1000 sissekannet MAC-aadressitabelis ja lülitusvõime 1 Gbit/s. Seade toetab ka CSMA/CD ja TCP/IP protokolle ning pakub juhitavaid multicast-funktsioone. TP-Link TL-SF1005D on usaldusväärne ja energiasäästlik lahendus väikestele ja keskmistele võrkudele, täiustatud omaduste ning vastupidava kujundusega.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
TP-Link TL-SF1005D võrgulüliti Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) | €39.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Virnastatav | Ei |
| Korpuse materjal | Vask |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 1000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11i |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10GBASE-T |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 5000 Mbit/s |
| Virtuaalse LANi elemendid | IP subnet–based VLAN |
| VLAN-mappingu tüüp | 2:2 VLAN Mapping |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse elemendid | Juhitav multisaade |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 1,48 W |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server |
| Turvaalgoritmid | HTTPS |
| Autentimine | Auto VLAN |
| Autentimise tüüp | HWTACACS |
| Queue scheduling algorithms | SP |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 6,38 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 103,5 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Protokollid | |
| Toetatud võrguprotokollid | CSMA/CD, TCP/IP |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |