Tootja: TP-Link
Mudel: T3700G-52TQ V1
EAN: 6935364097738
TP-Link T3700G-52TQ. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2/L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 48, USB 2.0 portide arv: 2, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 32000 sisestust, Lülitusvõime: 176 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE.... Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| APR-i ülevaatus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| MIB-tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 4 |
| SFP+ mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 32000 sisestust |
| Lülitusvõime | 176 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 130,9 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 12000 |
| Paketi puhvermälu | 32 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5, Cat5e |
| Pordipeegeldus | |
| Kiiruse piiramine | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Linkide koondamine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automaatne ühildumine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Private VLAN, Protocol-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 58,82 W |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR, 100BASE-FX, 1000BASE-X |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP Option 82, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| IP-MAC pordi sidumine | |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Kummijalad | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Vahendite CD | |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 590 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 8,7 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 420 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Soojuse hajumine | 200,69 BTU/h |
| Toimimine | |
| Ülendatav püsivara | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7/8, MAC OS, NetWar, UNIX, Linux |