Tootja: Linksys
Mudel: LGS124P-EU
EAN: 0745883632374
Linksys LGS124P. Lüliti tüüp: Mittejuhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 48 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Komutators Linksys LGS124P | €216.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Kiirus |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | FCC Class A, CE, UL, CB |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 24 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 12 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 120 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 48 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 1,488 Mpps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 17,65 W |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pakendi laius | 513,1 mm |
| Pakendi sügavus | 99,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 315 mm |
| Pakendi kaal | 3,78 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 197,1 mm |
| Sügavus | 433,8 mm |
| Kõrgus | 43,7 mm |
| Kaal | 3,52 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 528,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 508 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 342,9 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |