Tootja: Linksys
Mudel: LGS116-EU
EAN: 0122015025639
Linksys LGS116. Lüliti tüüp: Mittejuhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 32 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Stikalo (switch) 16 port 10/100/1000, Linksys LGS116 | €82.97 |
|
www.pointer-it.si |
Switch Linksys LGS116-EU, 16port 1Gbps | €89.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Kiirus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | FCC Class A, CE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 16 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 32 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 1,488 Mpps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Sisendpinge | 12 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9,32 W |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pakendi laius | 398,8 mm |
| Pakendi sügavus | 83,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 215,9 mm |
| Pakendi kaal | 1,22 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 102,6 mm |
| Sügavus | 26,4 mm |
| Kõrgus | 288 mm |
| Kaal | 703,1 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 497,8 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 416,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 243,8 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,36 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |