Tootja: Lindy
Mudel: 25045
EAN: 4002888060363
Lindy 25045. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Alalisvoolu sisendpinge: 5 V. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY GIGABIT DESKTOP SWITCH | €83.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Disain | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Alalisvoolu sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 2.6 A |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | DC (alalisvool) |
| Kiirstardi juhend | |
| Kasutusjuhend | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 97 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kaal | 350 g |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 1 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Võrgustumine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Muud funktsioonid | |
| WiFi | |
| Võrgu omadused | IEEE 802.3/IEEE 802.3u/IEEE 802.3ab |
| Ühenduvuse LED-indikaator | 12 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |