Tootja: LevelOne
Mudel: IGP-1031
EAN: 0846359054000
LevelOne IGP-1031. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust. Võrgustandardid: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Alalisvoolu sisendpinge: 48 - 57 V. Power over Ethernet tugi
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| DIN-liistu paigaldamine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1ab, IEEE 802.1af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 48 - 57 V |
| Ülepingekaitse | |
| Ülepingekaitse | 6 kV |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 181 mm |
| Pakendi sügavus | 74 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 1,05 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 80 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 120 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 150 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |