Tootja: LevelOne
Mudel: IGP-0502
EAN: 4015867228173
LevelOne IGP-0502. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 4. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 10 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z. Alalisvoolu sisendpinge: 48 - 57 V. Power over Ethernet tugi. Seinale kinnitatav
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
LevelOne IGP-0502 verkkokytkin Hallitsematon Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet -tuki Musta | €129.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus |
| DIN-liistu paigaldamine | |
| Seinale kinnitatav | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 4 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 4 |
| SFP mooduli pesade arv | 1 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 120 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 10 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Paketi puhvermälu | 14,88 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Alalisvoolu sisendpinge | 48 - 57 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5 W |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 62 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Kaal | 350 g |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1 MB |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 150 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 120 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 80 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |