Tootja: LevelOne
Mudel: GES-2451
EAN: 0846359032343
LevelOne GES-2451. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8192 sisestust, Lülitusvõime: 52 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE.... Toitepistmik: Vahelduvvoolu sisendpesa. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch LevelOne GES-2451, 24port 1Gbps, 4x SFP | €35.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Must |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | Süsteem, Tegevus, LAN, Link, Võimsus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | FCC Part 15 Class A, CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | |
| APR-i ülevaatus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 4 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8192 sisestust |
| Lülitusvõime | 52 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 38,7 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | RMON, SNMP v1, v2c, v3; DNS client, proxy; HTTPs |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | |
| Täisdupleks | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 2 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 12 W |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 1000BASE-X |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP snooping |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| SSH/SSL tugi | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| IP-MAC pordi sidumine | |
| CPU kaitse | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Kummijalad | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Vahendite CD | |
| Juhend | |
| Pakendi laius | 507 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 208 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,6 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Puhvrisuurus | 4100 KB |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 528 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 490 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 335 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 16,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |