Tootja: LevelOne
Mudel: GEP-2652
EAN: 4015867207932
LevelOne GEP-2652. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Toitepistmik: Vahelduvvoolu sisendpesa. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Metall |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 24 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 370 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Edastamise kiirus | 38,69 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Paketi puhvermälu | 128 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | Ei |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| QinQ-teostus | Selective QinQ |
| Võrgu virtualiseerimise tehnoloogiad | Q-in-Q tunneling |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | MAC address-based VLAN, Port-based VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, VLAN Identifier ( VLAN ID), Voice VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 6.5 A |
| Elektritarbimine (max) | 435 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | v1/v2 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP snooping |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| IGMP proxy | Jah |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Autentimise tüüp | RADIUS |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Turvaalgoritmid | SNMPv3 |
| Queue scheduling algorithms | Priority queuing (PQ), Weighted Round Robin (WRR) |
| Autentimine | Guest VLAN, Veebipõhine autentimine |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kummijalad | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Vahendite CD | Jah |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Pakendi laius | 555 mm |
| Pakendi sügavus | 295 mm |
| Pakendi kõrgus | 88 mm |
| Pakendi kaal | 4,2 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 208 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 3,87 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 8 MB |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Telnet | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Protokollid | |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv6 Telnet |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |