Tootja: LevelOne
Mudel: GEP-1621W380
EAN: 4015867199923
LevelOne GEP-1621W380. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 32 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LevelOne GEP-1621W380 võrgulüliti Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi Hall | €759.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Sertifikaat | FCC Part 15 Class A, CE, RoHS |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 16 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 370 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 32 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Staatiline ruutimine | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148000 pps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Kaablipikkuse tuvastus | |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 380 W |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP snooping, DHCP relay |
| SSH/SSL tugi | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 96 mm |
| Pakendi kõrgus | 540 mm |
| Pakendi kaal | 3,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 480 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,9 kg |
| Toimimine | |
| sFlow | |
| Puhvrisuurus | 256 KB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 48300 h |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 520 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 280 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 550 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |